Uzavření školy
Jste zde: zsrepiste.cz / Aktuality / Uzavření školy

Uzavření školy

Na základě opatření Bezpečnostní rady státu se od středy 11.3. 2020 (včetně) zavírají všechny základní školy, toto opatření platí do odvolání. Žáci budou mít na dobu nepřítomnosti od učitelů zadané učivo. V současné době vám nejsme schopni sdělit, jak dlouho toto opatření potrvá. Sledujte proto, prosím, aktuální informace na webu školy.

Aktualizujte si, prosím,  kontaktní údaje na iŠkole, kam v případě, že uzavření škol potrvá déle, budou zasílány pokyny k domácí výuce žáků. Obědy dětem budou automaticky odhlášeny.

Toto opatření se prozatím netýká MŠ. Zde žádáme rodiče, aby si děti ponechali doma.

Mimořádná_opatření_-_uzavření_základních_středních_a_vysokých_škol_od_11__3__2020_1.pdf

Mimořádná_opatření_-_zákaz_konání_akcí_nad_100_osob_od_18_hodin_dne_10__3__2020_-.pdf

Vedení školy