Informace k provozu ZŠ od 28.5.2021
Jste zde: zsrepiste.cz / Aktuality / Informace k provozu ZŠ od 28.5.2021

Informace k provozu ZŠ od 28.5.2021

Důležitá informace,

vzhledem k tomu, že byl v naší školní družině pozitivně testovaný zaměstnanec na Covid 19, přechází žáci, kteří s tímto zaměstnancem byli v pondělí 24. a úterý 25. května v kontaktu, do karantény. Rodiče těchto dětí bude v nejbližší době kontaktovat KHS s tím, že jim poskytne bližší informace.

Jelikož naše škola má 50% žáků v karanténě, přechází od pátku 28.5. na distanční vzdělávání. Více informací o distanční výuce zasílá své třídě třídní učitel. Distanční vzdělávání bude probíhat po dobu, kdy budou žáci v karanténě. Nedojde-li k úpravám, bude možný návrat k prezenční výuce ve středu 9.6.2021 – toto bude včas upřesněno.

Rodiče žáků, kteří budou požadovat zapůjčení ntb k výuce, oznámí toto emailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.nejpozději do pátku 28.5. do 12,00 hodin – ntb budou připraveny k převzetí v pondělí 31.5. ráno ve škole.

Obědy jsou všem žákům hromadně odhlášeny. Žáci, kteří nejsou v karanténě, ale pouze na distančním vzdělávání, mají nárok na dotovanou stravu. V tomto případě je nutné obědy přihlásit a stravu odnášet v odnosných nádobách v době k tomu určené.

Sledujte prosím informace na webu školy a řiďte se pokyny KHS.