Karanténa žáků 4. a 5. ročníku
Jste zde: zsrepiste.cz / Aktuality / Karanténa žáků 4. a 5. ročníku

Karanténa žáků 4. a 5. ročníku

vybraní žáci 4. a 5. ročníku byli v pondělí 10. 1. v kontaktu s pozitivně testovanou osobou, tedy je jim nařízena karanténa. Od včerejšího dne se mění podmínky karantény, věnujte tedy pozornost informační zprávě od KHS, která Vám bude doručena na Váš mobilní telefon.

Po konzultaci s KHS Vás informujeme, že v současné době není osobám v karanténě nařízeno podstoupit PCR test. Monitorujte tedy zdravotní stav svého dítěte. Jestliže bude dítě bez příznaků, je mu karanténa ukončena po 5 dnech v sobotu 15. 1. 2022, v pondělí 17. 1. 2022 může nastoupit do školy. V případě, že se u Vašeho dítěte vyskytnou zdravotní obtíže, kontaktujte pediatra, do školy s příznaky nastoupit nemůže.

Ohledně zadaných úkolů k vypracování budete kontaktováni vyučujícími zprávou v elektronické žákovské knížce Škola Online.

Strava žákům nebude odhlášena hromadně, obědy je nutné odhlásit dle běžného postupu.