Základní škola - Školní rok 2023-2024
Jste zde: zsrepiste.cz / Základní škola / Aktuality / Školní rok 2023-2024

Školní rok 2023-2024

Vzorový jídelníček - svačiny - k nahlédnutí: Vzorový_jídelní_lístek_svačiny_ZŠ_na_týden.pdf

Poděkování:

žákům 5. ročníku za zpracování projektu naučná stezka (návaznost na projekt Lesopark z předchozího školního roku). Jako odměnu obdrží žáci možnost navštívit hokejové utkání MS 2024 16.5. SWE - KAZ.

žákům 3. - 5. ročníku za skvělou reprezentaci v orientačním běhu v Sedlištích. A to dvojicím: Pavlorková, Hrdá 3.A (5. místo), Zachari, Garnol 3.A (3. místo), Petrová, Žáčková 4.A (5. místo), Haft, Ehler 4.A (3. místo), Jílková, Družkovská 5.A (2. místo), Švancer, Tománek 5. A (2. místo)

Gratulujeme žákyni Markétě Šlachtové / 3. ročník za umístění na skvělém děleném 3. místě v matematické soutěži Matematický klokan / kategorie  - Cvrček. Všem zúčastněným řešitelům matematických úloh děkujeme za reprezentaci školy.

v tomto školním roce se zásadním způsobem mění systém přijímacího řízení na střední školy a konzervatoře. Pokud zvažujete, že Vaše dítě přestoupí na osmileté gymnázium, prosím, věnujte pozornost následujícím odkazům. Naleznete zde všechny důležité informace.

Leták_TISK.pdf

Informace_pro_uchazeče_o_střední_vzdělávání_a_jejich_zákonné_zástupce-1.pdf

Prihlaska_2023-2024_edit.xlsx

Lyžařský kurz- informace

Termín: 8.1. – 12.1.2024

12:45   odjezd od ZŠ Řepiště, ul. Mírová 56

13:30   příjezd Bílá

16:20   odjezd z Bílé

17:05   příjezd k ZŠ Řepiště, ul. Mírová 56

13:50 – 14:50 výuka

14:50 – 15:05 přestávka na svačinku

15:05 – 16:05 výuka

ZÁVODY (PÁTEK) – cca 15:10

VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ – cca 15:50

S sebou: lyžařské vybavení, oblečení vhodné na lyžování, čepice, rukavice, batoh se svačinou a pitím (vlastní hrnek na čaj).

Žáci, kteří pojedou na lyžařský výcvik budou mít v tomto týdnu zkrácenou výuku. Aktovky s učivem si po celý týden ponechají ve třídě.

V 11:40 hod. odchází na oběd. Po návratu z jídelny odjíždí autobusem přistaveným ke škole na lyžařský výcvik. Vlastní přilby a lyžařské boty si vozí děti každý den domů na vysušení.

Po návratu z lyžařského výcviku se již děti nebudou do školy vracet a odchází v doprovodu rodičů domů.

Pokud bude Vaše dítě po lyžařském výcviku odcházet samo, prosíme o tuto informaci předem písemně vychovatelkám ŠD (nejpozději daný den do 10 hodin).

Připomínáme, ať dětem nezapomenete namazat a seřídit lyže, podepsat lyžařské boty, lyže, batohy, přilby, popř. brýle.

Aktuální informace můžete sledovat v on-line systému  www.prihlaskanakurz.cz

V případě zhoršení klimatických podmínek budou rodiče organizátorem akce informováni emailem a v aktualitách na www.prihlaska.nabile.cz.

Kroužky Coolišáci a sportovky v tomto týdnu probíhat nebudou.

Ostatní kroužky proběhnou v běžném režimu.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kurzy anglické konverzace: https://the-spot.cz/repiste/ V odkaze naleznete veškeré informace o dnech, čase, výši úhrady za kurz, včetně přihlášky.

Vážení rodiče, pokud Vaše dítě nepůjde v pondělí 4.9.2023 na oběd do školní jídelny, odhlašte včas stravu, prosím.

Výuka první školní dny:

2. - 5. ročník - pondělí 4.9. - 1 vyučovací hodina

úterý  a středa 5.9. - 6.9. 4 vyučovací hodiny

od čtvrtku 7.9. podle rozvrhu hodin

1. ročník - pondělí 4.9. - 1 vyučovací hodina

úterý a středa 2 vyučovací hodiny

čtvrtek a pátek  3 vyučovací hodiny

od pondělí 11.9. dle rozvrhu hodin

Výuka náboženství od úterý 12.9.2023 od 14,00 hodin.